Netczukowie z Pereszczówki

Pilnie poszukuję kontaktu z rodziną Netczuków, która mieszka w rejonie Międzyrzeca Podlaskiego w Pereszczówce w gminie Drelów. Członkowie tej rodziny należą do niznanej dotąd gałęzi Rodu Netczuków z Międzyrzeca Podlaskiego. Chodzi konkretnie o rodzinę Jana i Stanisława Netczuków.

Władysław Netczuk z Wałbrzycha

Poszukuję krewnych Władysława Netczuka (ur ok. 1915/1920, jego matką była Franciszka, rodzeństwo: Maria, Czesław i Apolonia), który po wojnie wyjechał z Międzyrzeca Podlaskiego. Jestem wnukiem jego znajomego i kuzyna - Eugeniusza Netczuka i zajmuję się genealogią Rodu Netczuków. Wiemy, że w 1990 roku w woj. wałbrzyskim mieszkało 2 z 76 Netczuków w Polsce. Bardzo proszę o kontakt mailowy. Władysław należy do niezbadanej dotąd gałęzi Rodu.

Start Forum Rodu Netczuków

Witam serdecznie wszystkich krewnych. Forum powstało z myślą o wymianie informacji między nami. Zapraszam do aktywnego udziału.
Na początku zachęcam do korzystania z możliwości jakie daje ukryte forum. Dostęp do różnych informacji w tej części Forum mają jedynie zarejestrowani użytkownicy - członkowie […]

I nieformalny zjazd Rodu Netczuków w Międzyrzecu Podlaskim

W dniach 22-26 września 2006 roku w Międzyrzecu Podlaskim odbył się I nieformalny zjazd przedstawicieli obu galęzi Rodu Netczuków.
Pomysł zjazdu wyniknął dość spontanicznie z rozmów z Agatką Rzepinską z linii Zygmunta. W związku z tym mieliśmy mało czasu (2 tygodnie) by poinformować wszystkich kuzynów, z którymi […]